Team building
Nechajte sa unášať pestrosťou Žitného ostrova! Zavítajte k nám s kolegami, zamestnancami, obchodnými partnermi a využite možnosti teambuildingových aktivít! Objavte rozprávkový svet Kukkonie prostredníctvom ponúkaných individuálnych programov!
Dobrodružstvo na ostrove
Zachovávame tradície našich predkov a staráme sa o ne. U nás môžete byť svedkom výroby ťahanej štrúdle alebo ryžovania zlata v Dunaji. Lukostreľba je jedným z najznámejších bojových umení na svete a tu si ju môžete vyskúšať aj vy. Preťahovanie lanom umožňuje tímom ukázať spoločnú silu a súdržnosť. Nech zvíťazí najlepší!
Konferencie a obchodné stretnutia
Priame spojenie s prírodou podnecuje zrod nových myšlienok. Zavítajte s kolegami, zamestnancami, či obchodnými partnermi do Zlatej záhrady plnej nápadov a popustite uzdu svojej fantázie! Inšpirujte sa krásami Žitného ostrova a blízkosťou prírody! Čerpajte silu z jednoduchosti života na vidieku a hneď sa budete pozerať na svet z iného uhla!
V konferenčnej miestnosti s kapacitou 16 osôb Vám prácu uľahčí prezentačná technika. Podujatia sa konajú v prvej budove farmy, ktorá predstavuje ideálne miesto na obchodné stretnutia, školenia, konferencie a workshopy.
Tradičná zabíjačka a BBQ párty
V letnej sezóne organizujeme BBQ párty, na ktorých môžete ochutnať fenomenálne mäso z mangalice a steak zo stepného dobytka. V jesennom a zimnom období vás pozývame na nefalšovanú žitnoostrovskú zabíjačkovú hostinu. Zapojte sa do prípravy jedál a ochutnajte najznámejšie pochutiny našich predkov. Na hostine nesmie chýbať vynikajúce víno a domáca pálenka.
Žiadosť o
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
SK - Ajánlatkérés
Rezervácia
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
SK - Asztalfoglalás
V súčasnosti naša farma funguje výhradne ako miesto konania podujatí.