Podujatia

Zázraky sa rodia u nás

Zažite jedinečnú atmosféru, ktorú vyčaruje Kukkonia FARMHOUSE! Ponúkame vám nezabudnuteľný zážitok, či už v rámci firemného podujatia, teambuildingu plného zážitkov alebo rodinnej oslavy. Zúčastnite sa prehliadky farmy alebo workshopov! Varte s nami, spolu pripravíme chutné zabíjačkové špeciality!

V rámci teambuildingových aktivít sa môžete zoznámiť s tradičnou gastronómiou Žitného ostrova a miestnymi tradíciami. Vyberte si z ponuky balíkov a my program radi prispôsobíme vašim predstavám.

Team Building
Nechajte sa unášať pestrosťou Žitného ostrova! Zavítajte k nám s kolegami, zamestnancami, obchodnými partnermi a využite možnosti teambuildingových aktivít!
Oslavy
Oslavujte v kruhu svojich blízkych a zažite tie najkrajšie chvíle v malebnom prostredí! Podmanivá atmosféra prostredia a skvostné menu prispejú k príjemným pocitom počas vašej oslavy.
Škola varenia
Objavte udržateľné gazdovstvo Kukkonia FarmHOUSE! Sledujte cestu surovín zo záhrady až do kuchyne! Varíme a stravujeme sa z darov prírody. Objavte špeciálny svet chutí jedál na Žitnom ostrove, v čom vám budú nápomocní uznávaní šéfkuchári.
Rezervácia
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
SK - Asztalfoglalás
V súčasnosti naša farma funguje výhradne ako miesto konania podujatí.