Oslavy
Rodinné oslavy a podujatia
Oslavujte v kruhu svojich blízkych a zažite tie najkrajšie chvíle v malebnom prostredí! Podmanivá atmosféra prostredia a skvostné menu prispejú k príjemným pocitom počas vašej oslavy. Či už pri príležitosti narodenín, výročia alebo promócie, u nás je ideálne miesto, kde môžete tieto vzácne chvíle stráviť so svojimi blízkymi.
Svadba snov v Zlatej záhrade
Svadba na Žitnom ostrove je prísľubom hojnosti a šťastného manželstva. Pestrofarebná záhrada a zeleň stromov vytvárajú nádherný kolorit pre svadbu v romantickom, rustikálnom štýle. Nech je váš veľký deň naozaj perfektný! Sľúbte si vernosť pod holým nebom a oslavujte v kruhu svojich blízkych! Nech je tento deň pre vás nezabudnuteľný!
Rodinný deň/ Family day
Strávte u nás deň plný zážitkov a spoznajte tradičné remeslá dávnych čias! Kukkonia Farm je ideálnym miestom na usporiadanie súťaží a tímových aktivít. Naplánujte si u nás fantastický rodinný deň alebo napínavý teambuilding!
Vianočný večierok
V krbe praská oheň, stoly sú plné chutných pokrmov. Zastavte sa a poďakujte sa! Zažite vianočný večierok v rozprávkovom prostredí! Oslavujte s kolegami alebo v kruhu priateľov a oddajte sa čaru Vianoc! Ochutnajte jedlá zo Žitného ostrova a ukončite rok zaslúženou zábavou!
Žiadosť o
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
SK - Ajánlatkérés
Rezervácia
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
SK - Asztalfoglalás
V súčasnosti naša farma funguje výhradne ako miesto konania podujatí.